Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach!

  • 200 m²
  • 3 sypialni
  • 3 łazienki

3-pokojowy apartament Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! Marbella cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Pomarańczy w 2 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 200 m² oferuje również taras z basenem.

Apartament oferuje restaurację tarasową i pełnowymiarową kuchnię i wychodzi na ogród. W obiekcie noclegowym jest 3 lazienki. Do dyspozycji Gości jest bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Ten apartament posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Port Puerto Banus znajduje się w około 10 min autem od apartamentu, podczas gdy Casablanca Beach znajduje się w zaledwie 7 min piechotą. Z obiektu noclegowego można w 25 min dojść do centrum miasta. Stare miasto w Marbelli jest w około 2,1 km. Od apartamentu Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! do przystanku autobusowego Montebello w niewielkiej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! Marbella
✰ Luxurious 5 Bedroom Penthouse. Sea Views. Hot Tub. Bbq. Golden Mile
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

✰ Luxurious 5 Bedroom Penthouse. Sea Views. Hot Tub. Bbq. Golden Mile

4.0
Przyjemnie 2 opinie
297 m od nieruchomości
USD 725 USD 653
za noc
Amplio Apartamento Planta Jardin Nagueles
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amplio Apartamento Planta Jardin Nagueles

9.0
Wspaniały 13 opinii
346 m od nieruchomości
USD 414 USD 373
za noc
2 Bedroom Flat In Golden Mile For 2 To 4 People
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Bedroom Flat In Golden Mile For 2 To 4 People

6.1
Przyjemny 8 opinii
517 m od nieruchomości
USD 175 USD 158
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    54 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 20:00
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencjiESFCTU0000290410006110750000000000000000VUT/MA/569405,VFT/MA/56940
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach!.
    • Czy apartament Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! posiada kuchnię?
      W apartamencie Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    54 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Golden Mile Penthouse, Pool-Parking, 5Min Beach! Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij